Testosteron i narkotyki – mieszkaniec Bydgoszczy zatrzymany za posiadanie nielegalnych substancji

Odnotowano niedawno aresztowanie 35-letniego bydgoszczanina, który został przyłapany na produkcji sterydów, testosteronu i posiadaniu narkotyków. Notorycznie handlował tymi substancjami. Policja z Bydgoszczy podjęła działania w celu zatrzymania tego mężczyzny.

Pracownicy Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową i Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy ustalili, iż pewien mieszkaniec Szwederowa, znany ze swoich powiązań z grupami pseudokibiców lokalnego klubu sportowego, może posiadać w swoim domu zakazane substancje. Według informacji przekazanych przez mł. asp. Krzysztofa Bratza, reprezentującego Zespół Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, mogło to obejmować zarówno narkotyki jak i dużą liczbę leków, takich jak sterydy.

Aby zweryfikować zebrane informacje, funkcjonariusze odwiedzili miejsce zamieszkania podejrzanego. Go zatrzymali na ulicy, blisko jego domu. Po potwierdzeniu jego tożsamości, policja wraz z 35-letnim mężczyzną udali się do jego mieszkania na przeszukanie. Na miejscu odnaleziono znaczną ilość zabronionych substancji. Wśród nich znalazło się ponad 50 gramów różnych narkotyków, w tym 15 gramów marihuany oraz ponad 35 gramów narkotyku o nazwie 2CB.