Turniej Wiedzy o bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym na etapie powiatowym zakończony. Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie zwycięża!

W przeszłym tygodniu, na terenie Szkoły Podstawowej w Kozielcu, miało miejsce rozstrzygnięcie powiatowego etapu Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do zawodów stawiły się cztery drużyny, które reprezentowały trzy różne szkoły podstawowe. Zmagania były pełne emocji i rywalizacji.

Pierwsza z szkół, która postanowiła rywalizować w turnieju, była Szkoła Podstawowa z Borówna. Ta placówka edukacyjna wystawiła dwie drużyny, z których każda konkurowała w swoim wiekowym przedziale – młodszym oraz starszym. Pozostałe dwie szkoły, Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie i Szkoła Podstawowa w Kozielcu, przystąpiły do gry jedynie jedną drużyną, ale to w kategorii starszej.

Choć w grupie młodszej nie było bezpośredniej rywalizacji między szkołami, uczestnicy turnieju ścigali się ze sobą o pierwszeństwo na poziomie indywidualnym.

Rywalizacja w ramach grupy starszej była bardzo zacięta. Ostatecznie jednak, to reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 w Koronowie okazali się najlepsi i zdobyli tytuł zwycięzców. Już 10 maja będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności podczas kolejnego etapu Turnieju BRD – na poziomie okręgowym.

Nasze gratulacje dla zwycięzców! Życzymy im wielu kolejnych sukcesów oraz determinacji w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów.