W Zespole Szkół nr 18 po raz pierwszy odbyła się miejska uroczystość zakończenia roku szkolnego

Zespół Szkół nr 18, położony na ulicy Hutniczej w Łęgnowie, miał zaszczyt po raz pierwszy w swojej edukacyjnej historii gościć miejską ceremonię zakończenia roku szkolnego. Wydarzenie to było nie tylko okazją do świętowania zakończenia kolejnego rocznika nauki, ale przede wszystkim upamiętnienia gruntownej termomodernizacji szkolnego obiektu.

21 czerwca, piątkowe popołudnie, to dla uczniów z całego kraju moment rozpoczęcia długo wyczekiwanych wakacji. W szczególności radość tę można było zaobserwować na twarzach uczniów i przedszkolaków Zespołu Szkół nr 18, gdzie miała miejsce specjalna uroczystość z udziałem przedstawicieli lokalnych władz oraz gości specjalnych. Wielu uczniów już teraz ma sprecyzowane plany na najbliższe tygodnie. Większość dzieci z Łęgnowa, dzielnicy nad Brdą, preferuje beztroskie spędzanie czasu nad wodą niż aktywny wypoczynek w górach.

– Zamierzam wyjechać nad morze i spacerować po molo! – chwalił się jeden z uczniów. Jego kolega dodał: – Ja również spędzę czas nad morzem. Chociaż dzisiaj nie biorę udziału w występach, to moja młodsza siostra, która jest przedszkolakiem, na pewno zaprezentuje swoje talenty!