Wkrótce pojawią się nowe miejsca pracy w Bydgoszczy

Domitech, bardzo dynamicznie rozwijający się dystrybutor profesjonalnych narzędzi, po wynajmie powierzchni w centrum technicznym Bydgoskiego Parku Technologicznego, zdecydował się na zakup własnej działki pod budowę nowej siedziby i magazynu.

„Zajmujemy się sprzedażą elektronarzędzi i narzędzi, a także artykułów do domu i ogrodu. Działamy we wszystkich kanałach sprzedaży, również przez internet, dla nas pandemia okazała się szansą, zanotowaliśmy duży rozwój. Szukaliśmy stałego, ale elastycznego partnera i znaleźliśmy go w BPPT, gdzie potroiliśmy wynajmowaną powierzchnię i zatrudnienie. Klimat i infrastruktura parku bardzo nam się podobała, więc kupiliśmy działkę na siedzibę firmy, halę magazynową, biura i sklep stacjonarny” – mówią Tomasz Wąż i Paweł Janiszewski, współwłaściciele spółki Domitech.

Firma działa w Bydgoszczy od 2014 roku. Dynamiczny rozwój skłonił ją do podejmowania dalszych działań rozwojowych. Jest to również duży ukłon w stronę mieszkańców Bydgoszczy. Mogą oni bowiem niebawem liczyć na nowe miejsca pracy.