Zatrzymany za znęcanie nad rodziną i posiadanie narkotyków

Służby policyjne w Fordonie doprowadziły do aresztowania mężczyzny w wieku 30 lat, którego piwnica kryła tajemnicę w postaci przeszło 60 gramów marihuany. Wśród innych nielegalnych przedmiotów znalezionych w jego posiadaniu była broń z odpowiednią amunicją, kilka noży i baseballowy kij. Oprócz tego, mężczyzna będzie musiał również odpowiedzieć na zarzuty znęcania się nad członkiem rodziny.

Całe zdarzenie miało miejsce w środku tygodnia, dokładnie 28 czerwca 2023 roku. Policja interweniowała, aby zatrzymać mieszkańca Fordonu oskarżonego o znęcanie się nad bliskimi. Gdy jednak oficerowie śledczy zaczęli prowadzić dochodzenie w tej sprawie, odkryli możliwe powiązania mężczyzny z handlem narkotykami. Aby zweryfikować te podejrzenia, udali się do jego domu, gdzie podczas przeszukania, przy obecności innych domowników, natrafili na ukryte w piwnicy nielegalne przedmioty.

Podczas przeszukania, policjanci natknęli się na metalową kasetykę, której zawartość postanowili sprawdzić. Okazało się, że jej wnętrze skrywa dużo więcej niż mogli przypuszczać. Wśród różnych przedmiotów znajdował się susz roślinny – po przeprowadzeniu testów okazało się, że to ponad 60 gramów marihuany. Policjanci ujawnili również broń i amunicję, trzy noże, telefon komórkowy oraz pewną sumę gotówki.