Zawisza Bydgoszcz prezentuje nowe nabytki na sezon 2024/2025

W ostatnich dniach transferowych, Zawisza Bydgoszcz dała znać o sprowadzeniu do drużyny 26-letniego piłkarza skrzydłowego, Krystiana Sanockiego. Nowy zawodnik związał swoją przyszłość z bydgoskim klubem poprzez podpisanie kontraktu obowiązującego do końca czerwca 2024 roku. Sanocki wyraził swoje entuzjazm wobec dołączenia do drużyny, mówiąc o swojej nadziei na to, że będzie mógł przyczynić się do awansu drużyny na centralny poziom rozgrywek. Podkreślił również swoje wyczekiwanie na pierwszy mecz i atmosferę jaka panuje na stadionie Zawiszy, co zostało zacytowane przez oficjalną stronę klubu.

Niedawno Adam Paliwoda, 24-letni piłkarz, podpisał również przedłużenie umowy z Zawiszą. Jest to już jego trzeci sezon w tej drużynie. Wyraził on swoje zadowolenie z możliwości kontynuowania gry w barwach bydgoskiego klubu, a także stwierdził, że panująca tam atmosfera sprzyja ciężkiej pracy. Paliwoda wyraził nadzieję, że wszystko to przełoży się na sukcesy zarówno indywidualne jak i zespołowe. Swoje odczucia przedstawił dla serwisu klubowego.

Przed tą serią transferów Zawisza Bydgoszcz poinformowała już o innych zmianach kadrowych. Między innymi podpisano nową umowę z Janem Chachułą, która będzie obowiązywać do końca czerwca 2025 roku oraz przedłużono wypożyczenie Michała Oczkowskiego z Wisły Płock. Klub potwierdził także, że w składzie drużyny na kolejny sezon będą pozostawać: Maciej Koziara, Cyprian Maciejewski, Piotr Okuniewicz, Jakub Pachnik oraz Alan Serwach.