Zgony poszukiwany w Warszawie: Uciekinier z Bydgoszczy aresztowany na Targówku

Według informacji uzyskanych od funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, ujawniono możliwe miejsce pobytu mężczyzny, który był poszukiwany listem gończym. Poszukiwany był podejrzewany o różnego rodzaju przestępstwa, w tym gwałt, uporczywe nękanie innej osoby, znane też jako stalking, oraz nielegalne przejęcie cudzego mienia. Jego potencjalna kryjówka znajdowała się w jednej z warszawskich dzielnic.

W celu potwierdzenia tej teorii, grupa bydgoskich policjantów udała się do stolicy kraju, a konkretnie na warszawski Targówek. Po dotarciu na miejsce i przybyciu pod określony wcześniej adres, funkcjonariusze dostrzegli mężczyznę, którego wygląd zgadzał się z opisem poszukiwanego. Kontynuując procedurę legitymowania, potwierdzili swoje początkowe przypuszczenia.

Osoba, którą zatrzymali, to rzeczywiście był ten sam mężczyzna, który przez ostatni rok skutecznie unikał styczności z prawem. Policja zatrzymała 31-letniego przestępcę, który teraz będzie musiał zmierzyć się ze swoimi czynami. W wyniku postępowania sądowego zostało ustalone, że spędzi on kolejne cztery lata za kratami.