Klub Strzelecki Zawisza Bydgoszcz zaprasza do siebie amatorów strzelania

Znany z działalności sportowej Klub Strzelecki Zawisza w Bydgoszczy oferuje również usługi komercyjne. Tworzy tym samym możliwość dla osób, które nie posiadają pozwolenia na broń, do zapoznania się z nią i spróbowania strzelania na tarczę. Różnorodny arsenał dostępny dla klientów obejmuje pistolety, strzelby, a nawet legendarne kałasznikowy.

Przez wiele lat, Klub Strzelecki Zawisza w Bydgoszczy przyczyniał się do kształcenia medalistów mistrzostw Polski oraz uczestników międzynarodowych zawodów i igrzysk olimpijskich. Wśród obecnych zawodników klubu zdobywających triumfy na arenach międzynarodowych wymienić możemy m.in. Anetę Stankiewicz i Klaudię Breś. Obydwie zawodniczki doskonalą swoje umiejętności na strzelnicy mieszczącej się w kompleksie sportowym Zawiszy. Ten obiekt wyposażony jest w trzy tzw. osie strzeleckie – o długościach 50 m, 25 m oraz 10 m (pneumatyczną). Niebawem strzelcy związani z adresem Gdańska 163, korzystający z obiektów zarządzanych przez Bydgoskie Centrum Sportu powinni otrzymać swoje miejsce w nowo budowanej hali – przeznaczonej dla nich oraz lekkoatletów.

Strzelnica klubu nie jest jednak miejscem przeznaczonym wyłącznie dla sportowców wyczynowych. Klub Strzelecki Zawisza prowadzi również działalność komercyjną, dostępną dla osób, które nie posiadają pozwolenia na posiadanie broni. Wśród dostępnej amunicji dla klientów znajdują się różne typy pistoletów, strzelby i karabinków.