Mrożona kawa i latynoskie rytmy: Cafe Black Jack w sercu bydgoskiego Fordonu

Przybyła do Bydgoszczy nowa atrakcja dla miłośników kawy – Cafe Black Jack, które otworzyło swoje drzwi kilka dni temu. W menu tej kawiarni znajdziemy mrożoną kawę o wyrazistym smaku z delikatną roślinną bitą śmietaną. Kawa ta jest nie tylko słodzona, ale także delikatnie polewana czekoladą, która stopniowo opada na dno, uwalniając z każdym łykiem coraz bardziej intensywne nuty czekoladowe. Taki zestaw smaków, połączony z mocnym aromatem kawy, dostarcza porcję pozytywnej energii.

Jednakże lokalizacja Cafe Black Jack może nieco zaskoczyć. Zaaranżowane zostało bowiem w małym pawilonie handlowym ulokowanym pośrodku osiedla bloków mieszkalnych przy ul. Bortnowskiego 12 w dzielnicy Fordon. Mimo towarzyszącej mu samotności, otoczonego jedynie przez nową dużą szkołę, miejsce to zdaje się tętnić życiem.

Wcześniej obiekt ten był znany głównie jako miejsce zakupów w sklepie Stokrotka. Po oddaniu do użytku pomieszczeń z tyłu budynku, te przyległe do lasu, przez jakiś czas pozostawały one puste. Wszystko zmieniło się, gdy swoje miejsce znalazł tu Jacek Modrzyński wraz ze swoim zespołem. Z pasją zaaranżował szkołę tańca, która dzięki latynoskim rytmom przyciąga tłumy. Jacek nie tylko zaraża swoją energią, ale prawdziwie nią promieniuje. W codziennym życiu jest nauczycielem wychowania fizycznego, jednak kiedy tylko ma okazję, z radością uczy tańca.