Najnowsze doniesienia transferowe Zawiszy Bydgoszcz

Zgodnie z najświeższymi wiadomościami z rynku transferowego, Zawisza Bydgoszcz nabyła nowego zawodnika. 26-letni skrzydłowy, Krystian Sanocki, podpisał umowę z tym klubem piłkarskim, która ma obowiązywać do końca czerwca 2024 roku. Wypowiadając się na temat swojej decyzji, Sanocki wyraził radość z dołączenia do drużyny i nadzieję na przyczynienie się do jej awansu. Nie krył także entuzjazmu w oczekiwaniu na swój pierwszy mecz w barwach Zawiszy i atmosferę, która panuje na stadionie.

W międzyczasie, 24-letni Adam Paliwoda postanowił przedłużyć swój kontrakt z bydgoskim klubem. To będzie jego trzeci sezon spędzony w barwach Zawiszy. W rozmowie dla serwisu klubowego wyraził swoje zadowolenie z możliwości kontynuowania gry w tej drużynie. Podkreślił również dobrą atmosferę panującą w klubie, która sprzyja ciężkiej pracy i mieści nadzieję, że przekłada się to na sukcesy zarówno zespołu, jak i indywidualne.

Zawisza Bydgoszcz ogłosiła również podpisanie nowego kontraktu z Janem Chachułą – obecnie obowiązuje on do końca czerwca 2025 roku. Ponadto, drużyna poinformowała o przedłużeniu wypożyczenia Michała Oczkowskiego z Wisły Płock. Wśród zawodników, którzy pozostają w zespole są także: Maciej Koziara, Cyprian Maciejewski, Piotr Okuniewicz, Jakub Pachnik oraz Alan Serwach.