Początek darmowych webinariów "Apetyt na karierę" z Maciejem Bartoszkiem jako pierwszym gościem

Od dnia 17 czerwca, który przypada na poniedziałek, rusza seria bezpłatnych webinariów pod hasłem „Apetyt na karierę”. Początek tej serii wydarzeń online oznacza spotkanie z Maciejem Bartoszkiem, trenerem piłki nożnej, którego doświadczenie obejmuje prowadzenie drużyn w ekstraklasie. Organizatorem tych webinariów, które będą trwały do 24 czerwca, jest Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz.

Spotkanie otwierające ten cykl nosi tytuł „Wszystko zaczyna się w głowie: Sport a siła mentalna – o nierozłącznym duecie w drodze na szczyt” i to właśnie Maciej Bartoszek poprowadzi je jako swój wykład online. Odbędzie się ono 17 czerwca (poniedziałek) o godzinie 17 na platformie Uniwersytetu WSB Merito Bydgoszcz.

Seria webinariów zakończy się 24 czerwca. W ciągu tego czasu uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z wieloma ekspertami reprezentującymi różne dziedziny, takimi jak Bartek Jędrzejak, Andrzej Blikle, Jolanta Serocka czy Natalia Zalesińska. Organizatorzy zachęcają do udziału w tych spotkaniach, podkreślając ich wartość edukacyjną, a także okazję do zdobycia praktycznych umiejętności przydatnych zarówno w kontekście zawodowym, jak i osobistym.