Poszukiwani właściciele znalezionych rowerów górskich w Bydgoszczy

W Bydgoskim Śródmieściu, funkcjonariusze prowadzą śledztwo mające na celu odnalezienie właścicieli dwóch rowerów górskich. Obydwa pojazdy zostały odkryte na początku sierpnia 2023 roku, dokładnie 3 dnia tego miesiąca, w leśnym terenie miejscowości Piecki.

Jedno z dwóch rowerów jest marki Mexxller o pomarańczowo-czarnej barwie, a drugie jest czarnym rowerem typu full-suspension marki RockRider. Służby policyjne z Bydgoszczy, reprezentowane przez młodszego aspiranta Krzysztofa Bratza, podkreślają, że oba rowery posiadają numery identyfikacyjne.

Zainteresowane osoby, które są w stanie pomóc ustalić pochodzenie tych pojazdów lub które podejrzewają, że mogą to być ich rowery, są proszone o kontakt z Komisariatem Policji Bydgoszcz-Wyżyny. Można to zrobić poprzez bezpośrednią konsultację przy ulicy Ogrody 19a lub telefonicznie na numer 47 751 15 69. Alternatywnie można skontaktować się z osobą odpowiedzialną za sprawę całodobowo pod numerem 47 751 15 59, podając jako referencje numer sprawy L.dz. V E 4764/2023.