Poszukiwany 76-letni mieszkaniec Bydgoszczy, zaginął po wyjściu z domu

W Fordonie, policjanci z miejscowego komisariatu intensywnie poszukują pewnego 76-letniego mężczyzny. W tajemniczych okolicznościach opuścił on swoje miejsce zamieszkania i do tej pory nie powrócił. Nie skontaktował się także z najbliższymi. Władze policyjne pracują nad znalezieniem dowodów, które mogą pomóc w ustaleniu jego aktualnej lokalizacji.

Alarmująca sytuacja rozgrywała się w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Fordon, gdzie rodzina zgłosiła zaginięcie Juliana Ogonowskiego, 76-latka.

Mężczyzna ten opuścił dom znajdujący się przy ul. Podgórze w Bydgoszczy, 7 grudnia bieżącego roku około godziny siódmej rano. Planował udać się na pobliską pocztę, aby tam zakupić gazety. Niestety dotychczas nie dotarł do tamtejszego punktu pocztowego, a także nie wrócił do miejsca zamieszkania ani nie skontaktował się ze swoją rodziną – informuje komisarz Lidia Kowalska z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat jego obecnego miejsca pobytu lub posiadają dane, które mogą pomóc w tej sprawie, są zobowiązane do kontaktu z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon. Mogą to zrobić osobiście w siedzibie komisariatu przy ul. Wyzwolenia 122 w Bydgoszczy lub telefonicznie pod numerem 47 751 58 59. W razie pilnej potrzeby, mogą również dzwonić na numer alarmowy 112.

Zaginiony mężczyzna ma 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie siwe włosy oraz kilkudniowy zarost.