Praca w sprzedaży w Polska Press: wywiad z Ewą Żydkiewicz, Specjalistką ds. Personalnych

W dzisiejszym artykule dowiemy się, na czym polega praca w dziale sprzedaży, jakie korzyści oferuje swoim pracownikom Polska Press, a także czym różni się ekipa sprzedażowa #Focha18 z Bydgoszczy od innych. Ewa Żydkiewicz, Specjalistka ds. Personalnych, udzieli odpowiedzi na te i inne pytania.

Jest to zawód niewątpliwie wymagający, ale jednocześnie dający dużo satysfakcji. Aby osiągnąć sukces w tej dziedzinie i stworzyć trwałe relacje z klientami, potrzebne są umiejętności komunikacyjne, otwartość, chęć nauki oraz ogromne zaangażowanie. Tego właśnie rodzaju ludzi poszukuje Polska Press do swojego zespołu handlowego na #Focha18 z Bydgoszczy.

W chwili obecnej firma rekrutuje na stanowisko doradcy ds. klienta biznesowego. Zadaniem osoby na tym stanowisku jest sprzedaż stacjonarna oraz telefoniczna, a także szeroko rozumiane budowanie relacji z klientem. Doradca odpowiedzialny będzie również za pomoc klientowi w dobraniu oraz przygotowaniu odpowiedniej reklamy. Praca na tym stanowisku ułatwiona jest dzięki ogromnemu portfolio produktów oferowanych przez Polska Press, co pozwala na dostosowanie oferty do potrzeb klientów z różnych branż, takich jak budowlana czy ślubna. W ten sposób każdy klient otrzyma propozycję dopasowaną do jego oczekiwań.