Unikalne show pod nazwą "Waterland: Wyspa Fantazji" – Cykl na wodzie jakiego jeszcze nie doświadczyliście

Po raz pierwszy dostajemy okazję doświadczyć czegoś absolutnie jedynego w swoim rodzaju – Cyrk na wodzie o nazwie WATERLAND. Ten wybitny cyrk, którego historia jest przepełniona rozbudowanymi i barwnymi opowieściami, prezentuje teraz swoje najnowsze dzieło – program pełen ekscytacji o nazwie „Wyspa Fantazji“. Tym pełnym intryg show, odkrywamy unikatowy świat, gdzie magiczny wodospad łączy się w harmonii z zadziwiającymi pokazami wykonanymi przez utalentowanych artystów.

WATERLAND to cyrkowe show realizowane na najwyższym możliwym poziomie technicznym. Przestrzeń wypełniają fontanny wynurzające się na wysokość nawet 24 metrów, a także duży basen zawierający aż 120 ton wody, oraz mały z 20 tonami. Połączenie efektów świetlnych i dźwiękowych tworzy niepowtarzalną atmosferę, a ekrany LED dodają spektaklowi nowoczesnego sznytu. Scena przemienia się w rozległe morze, z tysiącami fontann unoszących się ku niebu, by później spaść jak bajkowy deszcz, zanurzając artystów oraz widownię w świecie gdzie marzenia stają się rzeczywistością.

Show o nazwie „Wyspa Fantazji“ zaskakuje swoją różnorodnością. Występy na linach wykonane przy użyciu nowoczesnej technologii z pewnością wywołają zdumienie wśród widzów. Impresywne popisy żonglerki ukazują siłę oraz koordynację akrobatów. Niesamowite sztuczki i akrobacje na wysokości zapewniają widok, który zapiera dech w piersiach. Fascynujące iluzje przenoszą nas do świata pełnego fantazji i tajemnic. A pokaz sztucznych ogni, będący imponującym połączeniem ognia, światła, sztuki cyrkowej oraz magicznego tańca, rozpala naszą wyobraźnię. Oprócz tego wszystkiego, program upiększony jest przez wspaniałe taneczne popisy na scenie oraz występ baletu na wodzie.