Wypadek na drodze krajowej nr 25 powoduje utrudnienia w ruchu

Na drodze do Inowrocławia wystąpiły przeszkody, co prowadzi do tworzenia się zatorów drogowych. Funkcjonariusze policji drogowej z Bydgoszczy próbują wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

Wydarzyło się to w czwartek, 14 marca, kiedy służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o kolizji na drodze krajowej numer 25. Incydent miał miejsce niedaleko skrzyżowania w Stryszku, gdzie doszło do stłuczki dwóch samochodów osobowych. Krystian Pietrzak, oficer dyżurny z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, opisuje sytuację jako następującą: „Zdarzenie miało miejsce kilometr od skrzyżowania na drodze do Inowrocławia, kiedy jeden pojazd uderzył w tył drugiego”. Na miejscu interweniują jednostki strażackie z Bydgoszczy oraz ochotnicza straż pożarna z Brzozy. Ruch na drodze jest utrudniony.

Dwie kobiety odniosły obrażenia w wyniku tego incydentu. Lidia Kowalska, rzeczniczka Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy, informuje: „Kobiety są obecnie badane przez personel medyczny, który podejmie decyzję o ewentualnej konieczności przewiezienia ich do szpitala”.