Wypadek na drodze krajowej nr 25 w Tryszczynie – dwie osoby hospitalizowane

Zderzenie dwóch pojazdów na drodze krajowej numer 25 w miejscowości Tryszczyn, w powiecie bydgoskim, skończyło się przewiezieniem dwóch osób do szpitala. Incydent, który miał miejsce we wtorek rano, spowodował utrudnienia w ruchu drogowym.

Wtorkowy poranek, tuż po godzinie ósmej, przyniósł zgłoszenie o kolizji dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej nr 25 w Tryszczynie. Jak podaje młodszy aspirant Krzysztof Bratz z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, do wypadku doszło, gdy kierująca chevroletem kobieta, prawdopodobnie z powodu problemów zdrowotnych, zjechała na pas ruchu przeznaczony dla pojazdów jadących z przeciwnego kierunku. Tam zderzyła się z mercedesem prowadzonym przez mężczyznę, który jechał prawidłowo swoim pasem.

Uderzenie było na tyle silne, że częściami rozbitych samochodów uszkodzone zostały jeszcze dwa inne pojazdy. W wyniku całego incydentu, dwie osoby zostały poszkodowane. Po udzieleniu pierwszej pomocy na miejscu przez ekipę ratownictwa medycznego, podjęto decyzję o ich hospitalizacji.

Po wypadku, droga była na początku całkowicie zablokowana, a następnie ruch odbywał się wahadłowo. W całej akcji udział brali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 w Bydgoszczy, Ochotniczych Straży Pożarnych Wtelno i Gościeradz oraz policjanci.