Wzmożona aktywność podejrzanej osoby na bydgoskich ulicach

Obecnie głośno jest o zdarzeniach związanych z mężczyzną, który nosząc strój biegacza, nęka kobiety. Informacje na ten temat pojawiają się coraz częściej na lokalnych forach internetowych z Bydgoszczy. Kolejny incydent miał mieć miejsce w piątek 25 sierpnia, na ulicy Baczyńskiego i dotyczyć miał niepełnoletniej dziewczyny.

Na popularnym forum społecznościowym dla mieszkańców Bydgoszczy na Facebooku, jedna z użytkowniczek napisała: „Zboczeniec ponownie uderzył, tym razem w stronę młodej dziewczyny. Musimy go schwytać”. W dalszej części posta zamieszczonego zostały szczegółowe informacje dotyczące wyglądu napastnika. Prawdopodobnie jest to łysy mężczyzna z „dłuższą, ciemniejszą” brodą.

Autor wpisu podkreśliła konieczność natychmiastowego zgłaszania takich sytuacji służbom policyjnym. Opisywane zajście na ulicy Baczyńskiego miało już być zgłoszone odpowiednim służbom.

Jednak to nie jedyny wpis na ten temat, który pojawił się w piątek na forach internetowych. Na forum mieszkańców Kapuścisk również znalazła się wzmianka o identycznej sytuacji. Opisywany mężczyzna ma mieć około 170 cm wzrostu i w momencie dostrzeżenia go przez świadków, ubrany był w żółtą koszulkę „jakby z szelkami”. Po zaalarmowaniu policji, podejrzany miał oddalić się w stronę lasu „przy Zachemie”.