Zaangażowanie Bydgoszczan w 32. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – główne atrakcje aukcji

Mieszkańcy naszego miasta z pełnym zaangażowaniem przygotowują się do 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do puli aukcyjnej trafiają niespotykane przedmioty, które mają duże szanse przyciągnąć uwagę potencjalnych oferentów. Jednym z nich jest model statku, którego budowę podjął się prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski. Nie mniej wyjątkowym przedmiotem jest pendrive od Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy, który został zaprojektowany na kształt granatu.

Interesujące są też aukcje, które oferują nieocenione doświadczenia i emocje. Możliwość odwiedzenia aresztu śledczego, spotkania z ministrem czy bycia jurorem konkursu piękności to tylko kilka z nich. Te nietuzinkowe propozycje można określić mianem prawdziwej przygody życia.

Finalny dzwonek 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Bydgoszczanie już teraz gromadzą środki na ten szczytny cel, nie tylko przez indywidualne wpłaty, ale również poprzez aktywne włączanie się w zbiórkę na ulicach miasta. W dniu finału wolontariusze z Bydgoszczy będą mogli korzystać z miejscowej komunikacji publicznej całkowicie za darmo.

Aukcje internetowe cieszą się sporym zainteresowaniem mieszkańców, którzy oferują na nich swoje najcenniejsze rzeczy. Model statku stworzony przez prezydenta Bydgoszczy, Rafała Bruskiego, osiągnął już kwotę przekraczającą 10 tysięcy złotych.