Zaatakowała pracownicę sklepu i ukradła alkohol. 23-letnia bydgoszczanka odpowie za kradzież

Pod koniec ubiegłego tygodnia, na terenie Śródmieścia w Bydgoszczy, doszło do zdarzenia, które na stałe odmieni życie młodej 23-letniej kobiety. Tego dnia, zdecydowała się ona na działania przestępcze, które miały na celu wykraść z lokalnego sklepu alkohol o wartości przekraczającej 110 złotych. Ta historia nie kończy się jednak na samym czynie kradzieży – sytuacja eskalowała znacznie bardziej. Kiedy bowiem jedna z pracownic sklepu próbowała powstrzymać kobietę, ta brutalnie ją odepchnęła, co spowodowało upadek i poważne obrażenia.

Zgłoszenie o tej alarmującej sytuacji wpłynęło do dyżurnego komisariatu na bydgoskim Śródmieściu w sobotę 14 października 2023 roku. Na miejsce natychmiast skierowano kryminalnych, którzy z dużą determinacją rozpoczęli śledztwo w sprawie zdarzenia przy ulicy Sobieskiego. Bezpośrednio po analizie zgłoszenia rozpoczęli oni intensywne działania mające na celu ustalenie tożsamości sprawczyni.

W wyniku przeprowadzonych czynności śledczych udało się zidentyfikować osobę odpowiedzialną za ten zuchwały czyn. Była nią 23-letnia bydgoszczanka. Po ustaleniu jej personaliów, było już tylko pytanie czasu, kiedy dojdzie do jej zatrzymania. Została ona aresztowana w poniedziałek 16 października 2023 roku, w godzinach przedpołudniowych.