Zaproszenie na Galę Jubileuszową Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy

Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców miasta na swoją uroczystość jubileuszową. W 2023 roku świętujemy setną rocznicę istnienia naszej organizacji, a w ramach tych obchodów planujemy specjalny koncert, który odbędzie się w Filharmonii Pomorskiej. Tego dnia podziękujemy również tym, którzy szczególnie przyczynili się do rozwoju naszego miasta.

Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy bezpłatne zaproszenia dla bydgoszczanek i bydgoszczan. Nasza gala odbędzie się 8 września 2023 roku, piątkowego wieczoru, dokładnie o godzinie 18:00. Na scenie Filharmonii Pomorskiej wystąpi Orkiestra Symfoniczna pod batutą Marka Pijarowskiego. Do zagrania utworów takich jak F. Chopina, S. Moniuszki czy W. Kilara zaprosiliśmy solistę – Mateusza Krzyżowskiego, który zasłynął jako znakomity pianista.

Osoby chcące uczestniczyć w tym wydarzeniu i skorzystać z bezpłatnych zaproszeń, zapraszamy do kasy biletowej Filharmonii Pomorskiej przy ulicy Szwalbego 6. Odbiór biletów możliwy będzie tylko w jednym dniu – w środę, 6 września 2023 roku, pomiędzy godzinami 14:00 a 18:00. Każdy zainteresowany może odebrać jedno zaproszenie dwuosobowe – pamiętajcie jednak, że o przyznaniu wejściówek decydować będzie kolejność zgłoszeń.