Kondolencje ze strony Teatru Polskiego w Bydgoszczy po stracie wybitnego aktora

Polak teatr gromadzi się w żałobie, żegnając jednego z najważniejszych aktorów i artystów. Cały zespół Teatru Polskiego w Bydgoszczy jest wstrząśnięty tą ogromną stratą, która pozostawiła niezapełnioną pustkę – utracił on bliskiego przyjaciela. Zmierzenie się z tą rzeczywistością i próba wyrażenia uczuć wywołanych przez tę tragedię jest dla nas niezmiernie trudne.

W tej smutnej chwili składamy kondolencje rodzinie i najbliższym zmarłego Kuby, oferując im nasze pełne wsparcie. Kuba był cennym członkiem Teatru Polskiego w Bydgoszczy od 2004 roku.

W ciągu tych lat, wystąpił na scenie naszego teatru w ponad czterdziestu znakomitych rolach. W ostatnim okresie, publiczność z Bydgoszczy miała okazję oglądać go w spektaklach takich jak: „Oficerki. O policji. Fantazja oparta na faktach” w reżyserii Anny Smolar, „Komediantka” pod batutą Anity Sokołowskiej, a także „Ptaki ciernistych krzewów. Rzecz o miłości w kościele” reżyserowane przez Jędrzeja Piaskowskiego – informuje komunikat wydany przez Teatr Polski w Bydgoszczy.